Engleski jezik - Kamanje

I've got a /an..... - pogledaj fotografije

2.c - 10. tjedan nastave na daljinu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Antonija Kunf Rehorić, 17. 3. 2020. 18:52

My favourite season is..... - pogledaj fotografije

Engleski jezik - 3. i 4. razred (PŠ Kamanje) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tomislav Mravunac, 14. 3. 2020. 16:01

Poštovani roditelji i učenici 3.b i 4.b razreda, na ovoj web-stranici će se svakog ponedjeljka i četvrtka u 8:00 sati pojavljivati *.pdf dokument s uputama za nastavu Engleskog jezika na daljinu. U dokumentu je artikuliran tijek sata, ima kratke i jasne upute, slike s točnim rješenjima zadataka, poveznice na zvučne zapise i animirane priče te uputu za domaću zadaću. Uputa je na engleskom jeziku i učenici su do sada sve te naredbe usvojili. U uputi se pojavljuju kratice SB (Student's Book - udžbenik) i AB (Activity Book - radna bilježnica), a svaki sat kombinira se nekoliko aktivnosti.

Dokument možete otvarati s više programa - najčešći je Acrobat Reader. Ako dokument gledate u pregledniku Interneta (npr. Chrome), poveznice na zvuk i priče možete otvoriti desnim klikom miša i odabirom opcije Otvori u novoj kartici (Open in new tab). Na taj način će vam u prijašnoj kartici ostati otvoren dokument. Prilikom postavljanja nove lekcije, staru ću izbrisati.

Lekcija od ponedjeljka, 25.5. je opcionalna - učenik/učenica ju rješava samo ako ne kreće u školu ovaj tjedan.

(dokumente ćete vidjeti nakon što kliknete "više" ispod ove obavijesti)

Engleski jezik - viši razredi (PŠ Kamanje)

Autor: Tomislav Mravunac, 14. 3. 2020. 16:21

Poveznica na web-stranicu Engleskog jezika za učenike viših razreda PŠ Kamanje:

Preko gore navedene stranice, koja se i do sada redovito koristila u nastavi, održavat će se nastava Engleskog jezika na daljinu za učenike viših razreda PŠ Kamanje. Učenici su svoje lozinke i korisnička imena zapisali na posljednju stranicu bilježnice iz Engleskog jezika.

Poveznica na web-stranicu s dodatnim digitalnim materijalima za učenike 5.r. PŠ Kamanje:

« Svibanj 2020 »

Osnovna škola Žakanje / Žakanje 58, HR-47276 Žakanje / www.os-zakanje.skole.hr / ured@os-zakanje.skole.hr