Naši predstavnici na županijskim natjecanjima

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 1. 4. 2015.

Kao i svake godine naši vrijedni učenici  plasirali su se na Županijska natjecanja. Evo kratkog pregleda učenika koji su nas predstavljali na županijskim natjecanjima.

Na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika koje je održano u Cetingradu predstavljao nas je Luka Kolar. Luka je zauzeo 11. mjesto pod vodstvom mentorice Jelice Ojdanić. Mentorica Ivana Vuković na županijsko natjecanje povela je troje učenika – Jakova Ladiku i Romana Radmana koji su zauzeli 8. mjesto, te Ivana Mihalića koji je zauzeo 10. mjesto.

Na županijskom natjecanju iz matematike predstavljali su nas Antonio Guštin koji je bio treći i  Mateo Mravunac koji je zauzeo 4. mjesto, njihova  mentorica je Vesna Malatestinić.

Laura Prahović zauzela je 5. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije, mentorica je Renata Lorković Rehorić. Na županijskom natjecanju iz kemije predstavljali su nas sljedeći učenici: Ivana Razumić, Antonio Guštin, Lana Majhan, Gloria Markuš, Josip Mihelić, Matija Perla te Roman Radman. Mentorica je Jasmina Katunić.

Nenad Košpić je na  županijsko natjecanje iz geografije poveo ukupno pet učenika. Iz 5. razreda sudjelovali su Lucija Petrušić (6.mjesto) i Alojz Ivaniš (13.mjesto). 6. razred je predstavljao Mateo Mravunac (11.mjesto), a 8. razrede Laura Prahović ( 8.mjesto) i Jakov Ladika (12. mjesto).

Učenici  Lana Majhan, Josip Mihelić, Anamarija Petrušić i Diana Vardijan  u pratnji mentorice Gabi Tomašić sudjelovali su na Vjeronaučnoj olimpijadi te osvojili prvo mjesto.

Na natječaju za izbor najljepših likovnih radova učenika osnovnih škola pod mentorstvom Duška Rupčića sudjelovale su učenice Janica Ivančić,  Gloria Markuš i  Sara Maršić.

Na županijskom natjecanju Mladih tehničara, pod mentorstvom Elvire Špelić Vidović, u kategoriji Robotika H, Antonio Guštin zauzeo je 2.mjesto, a Josip Mihelić 3.mjesto. U kategoriji Elektrotehnike Valerija Stubljar zauzela je 5.mjesto, a u Digitalnoj fotografiji Roman Radman je bio 4. Osim njih na županijskom natjecanju su još sudjelovali i Nika Pavlaković, Mateo Mravunac, Robert Crnić i Matija Perla.

Natjecanje Sigurno u prometu održat će se  29. travnja 2015. u Ogulinu, a predstavljat će nas Lucija Petrušić, Laura Petrušić, Alojz Ivaniš i Mateo Katarinčić u pratnji mentorice Elvire Špelić Vidović.

Na županijskoj smotri učeničkih zadruga koja će se održati 10. travnja 2015. predstavljat će nas učenici Josip Mihelić i Antonio Guštin pod vodstvom mentora Irene Predović Drakulić i Duška Rupčića.

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima na ostvarenim rezultatima!

« Svibanj 2024 »